zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Tajné ruské klimatické zbraně mohou zabít milióny, vyhrožuje vrcholný ruský politik.

23.05.2011
Politika
Šlendryján
Tajné ruské klimatické zbraně mohou zabít milióny, vyhrožuje vrcholný ruský politik.

Paul Joseph Watson, Infowars.com, 16. 5. 2011
Překlad: OrgoNet


To read this article in Bulgarian translation see - www.fatcow.com


Nejvyšší představitel ruské Dumy vyvolal šok v nedávném televizním interview, kde varoval, že Rusko je schopno použít arzenál nových technologií na "zničení kterékoli části planety" a zabít milióny lidí použitím tajných klimatických zbraní, pokud se USA, OSN a Gruzie pokusí zastavit vstup Ruska do WTO (Světová organizace pro obchod).

Vladimír Žirinovskij je místopředsedou ruské státní Dumy a vůdce Liberální demokratické strany Ruska (LFDR), první oficiálně uznané opoziční strany po pádu komunismu. LFDR má hluboké svazky s bývalou KGB a komunistickou stranou a stala se významnou silou ruské politiky, navzdory tomu, že Žirinovskij sám sebe označuje za militantního neofašistu.

Dle překladu pořízeného ruským mluvčím Žirinovský během interview odbočil zvláštně od tématu, když byl dotázán, jak se Rusko postaví k zemím jako Gruzie a USA, které se pokoušejí blokovat vstup Ruska do WTO.
Řekl, že americká vláda ve Washingtonu DC nemá "žádnou budoucnost" a že se "zhroutí", a upozornil na ruskou převahu ve vesmíru, a tvrdil, že jeho země má "spoustu peněz, zdrojů, a nové zbraně, o nichž nikdo neví".

"Do 15 minut zničíme kteroukoli část světa", varoval senzačně.

"Nejde o žádnou explozi, žádný záblesk paprsku, žádný druh laseru ani blesku, ale o klidnou a mírovou zbraň," dodal Žirinovskij, a varoval, že "celé kontinenty budou uvedeny do věčného spánku" a že "120 miliónů lidí zemře", pokud někdo zasáhne do ruského požadavku na Kurilské ostrovy, které jsou předmětem teritoriálního sporu s Japonskem.

Moderátorka zpravodajského pořadu se posměšně usmívala, když činil tyto komentáře, ale Žirinovského chování mělo daleko do žoviálnosti.

Žirinovský se zmínil o nedávné tsunami v Japonsku a řekl, že "nové zbraně", které má na mysli, jsou spjaty s technologií ovládání počasí, která je od padesátých let intenzívně studována jak v USA, tak v Rusku, a dnes je běžně užívána.

Pohrozil, že si Gruzii připojí úplně, a varoval: "A pak bude další tsunami, na druhé straně planety, na Kavkaze." Žirinoského zmínka o Kurilských ostrovech ve spojení s ničivou tsunami, která zasáhla v březnu Japonsko, je poměrně jasným náznakem, že Rusko má co do činění se způsobením přírodní katastrofy, která zabila tisíce lidí, vedla ke krizi ve Fukušimě a ohrozila zotavení japonské ekonomiky.

Žirinovský také varoval před příchodem "třetí světové války", která vznikne na základě zmatku na středním východě a v severní Africe, která by mohla vést ke kolapsu současných globálních institucí jako je EU a WTO, a ze které by mohl vzejít nový mezinárodní řád pod vedením Ruska.

Moskva běžně již po desítky let užívá klimatickou technologii "zasévání mraků" news.bbc.co.uk , aby zajistila slunné počasí při vojenských přehlídkách či státních svátcích, ale změnit počasí v ničivou zbraň je novou hrozivou možností.

Jak dokumentují odhalení experta na modifikace počasí Bena Livingstona www.prisonplanet.com , bývalého fyzika amerického námořnictva, který zpravoval prezidenta Johnsona o efektivnosti ovládání počasí již v r. 1960 během války ve Vietnamu, již v 50tých letech pumpovaly Spojené státy peníze do programů využití počasí jako zbraně během studené války. Bylo by naivní se domnívat, že Rusové neprováděli podobný výzkum.
(Zkráceno.)

Žirinovského prohlášení byla v minulosti vždy kontroverzní. Jednou obhajoval shození jaderné bomby nad Atlantický oceánem kvůli zaplavení Velké Británie.

Co si máme myslet o těchto pozoruhodných komentářích? Je Žirinovský pouhý blázen, nebo opravdu prozradil něco o záměrech Ruska rozpoutat arzenál nových ruských klimatickým zbraní ve snaze o ovládnutí světa?


Zdroj: www.infowars.com

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí