zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Vše pro krásu vaší zahrady najdete na veletrzích FOR GARDEN a FOR GREENERY

17.03.2012
Obecné
Zemědělství
Vše pro krásu vaší zahrady najdete na veletrzích FOR GARDEN a FOR GREENERY

Přemýšlíte už teď v zimě, jak zkrášlit svou zahradu nebo uvažujete o novém zahradním nábytku?

V tom případě byste neměli propásnout 6. ročník mezinárodního veletrhu zahrad FOR GARDEN, který proběhne v PVA EXPO PRAHA ve dnech 22. - 25. března 2012. Podruhé jej ve stejném termínu doplní specializovaný veletrh veřejné zeleně, vybavení měst a obcí FOR GREENERY.

Návštěvníci, kteří na letňanské výstaviště zavítají, se dozví, jak se vůbec tvoří projekt zahrady, dále zde mohou využít odborného poradenství firem a v neposlední řadě na veletrhu naleznou kontakty a inspiraci pro zútulnění a vybavení své zahrady. Cílem veletrhu FOR GARDEN je představit návštěvníkům průřez všemi zahradními obory.

Výstava EXTERIÉR Trendy i zajímavé přednášky

Už počtvrté se bude na mezinárodním veletrhu zahrad konat výběrová výstava a soutěž EXTERIÉR Trendy, která již tradičně nabídne zajímavou podívanou a inspiraci na úpravu zahrady. Soutěž bude opět rozdělena do dvou kategorií na profesionální a studentské práce. FOR GARDEN doplní i celodenní konference Trendy při tvorbě zahrad V, která vzniká ve spolupráci se Svazem zakládání a údržby zeleně. Na účastníky konference čeká šest přednášek na téma Netradiční řešení travnatých ploch v zahradách nebo Zahrady 21. století a další.

FOR GREENERY

Také na 2. ročník veletrhu veřejné zeleně, vybavení měst a obcí je již přihlášeno mnoho významných vystavovatelů. Po celou dobu konání veletrhu bude k vidění výstava Pražské památné stromy, která přibližuje mohutné velikány naší metropole. Výstava návštěvníkům prozradí, kde památné stromy hlavního města rostou a jak se k nim dostanete. Součástí odborného programu veletrhu FOR GREENERY bude konference nazvaná Kvalita veřejného prostoru, aneb když se dílo podaří. Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na stránkách www.for-garden.cz a www.forgreenery.cz.

for garden

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí