zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Moderní regály ve sklepě? Skvělý nápad za rozumné peníze

06.03.2021
Ekostyl
Moderní regály ve sklepě? Skvělý nápad za rozumné peníze

Sklep bývá často opomíjeným prostorem. Bohužel se není čemu divit, jelikož se jedná o místnost, která se vyznačuje pouze jakousi skladovací funkcí. Je to škoda, protože i tady můžete mít maximální pořádek a příjemné prostředí. Stačit k tomu mohou pouze moderní regálové sestavy. Právě regály, jež jsou jejich nedílnou součástí, si poskládáte velmi jednoduše variabilně podle konkrétních prostor. V čem jsou moderní regálové systémy unikátní a výhodné? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Elegantní a jednoduché uskladnění věcí

Právě moderní regály dokážou bez větších problémů pojmout spousty různých věcí. Vy si je přizpůsobíte na míru tak, aby se konkrétní předměty do jednotlivých polic jednoduše vlezly. Ve sklepě je zapotřebí uskladnit vcelku velké množství nejrůznějších zavařenin, lahví, případně třeba takové bedny s ovocem. Opravdu nic složitého. Budete-li mít kvalitní regálový systém, zvládnete to hravě.

Pevná konstrukce a maximální nosnost

Vybrat si lze opravdu skvělé regály do každého sklepa. Soustředit byste se u nich měli hlavně na maximálně pevnou y bytelnou konstrukci. Ta samozřejmě nemusí být nijak těžká. Hmotnost regálových sestav bývá minimální a nosnost police se pohybuje okolo 250 kg. Může být samozřejmě i vyšší nebo nižší, záleží na konkrétním typu regálů.

Zajímavý design

Možná si řeknete, že na vzhledu regálového systému až tolik nezáleží. Vždyť regály jsou ve sklepě, tedy místnosti vyznačující se minimální frekvencí pohybu různých lidí. Pokud ale chcete mít sklep útulný a třeba si v něm i u sklenky vína i posedět, rozhodně se nechcete dívat na staré ošuntělé police, které vypadají katastrofálně. Nové regálové sestavy vypadají moc hezky, a to jak z hlediska tvaru, tak i barevných variací. Těch je zpravidla k dispozici spousta.

Zdroj: PR článek

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí