zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Příprava veletrhu FOR WASTE v plném proudu

02.04.2012
Odpady
Příprava veletrhu FOR WASTE v plném proudu

Dovolujeme si Vás informovat o přípravách 7. ročníku veletrhu FOR WASTE, který jezaměřený na nakládání s odpady, recyklaci, průmyslovou a komunální ekologii.

FOR WASTE proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanechletos poprvé v novém termínu 18.-22. 9. 2012, tedy souběžně s 23. ročníkem mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH.
Cílem 7. ročníku veletrhu FOR WASTE je představení tradičních i pokrokových technologií v oborech odpadového hospodářství, recyklace, komunálních služeb, čištění a ekologie. Chceme návštěvníky seznámit s možnostmi dalšího vývoje v těchto významných průmyslových odvětvích.
Nároky na hospodaření s odpady se rok od roku rychle mění a lidé i firmy, které nepřemýšlí pouze krátkodobě, ale myslí na budoucnost, zpracovávají ve velké míře odpad a používají šetrné čisticí látky. Využívají k tomu co nejvíce technologie, které jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí.
Novým fenoménem 21. století se stal recyklační průmysl. Zvýšení nárůstu odpadů, ze kterých se na základě recyklace stávají opět suroviny, se stalo významným tématem k řešení ve všech vyspělých zemích.
Účastí na veletrhu, který představuje důležitou roli v marketingových aktivitách, získáte jedinečnou příležitost k osobnímu setkání s klienty, k představení Vašeho výrobního sortimentu a k tomu, abyste dostali svou firmu do podvědomí širokému spektru zákazníků. Jen veletrh FOR ARCH přivítal v roce 2011 téměř 800 vystavovatelů z 15 zemí světa a 80 tisíc návštěvníků.
Rezervujte si proto své místo na veletrhu FOR WASTE 2012 včas a využijte možnosti zvýhodněných cen za výstavní plochy, které jsou platné v termínu přihlášení do 30. 4. 2012. Více informací naleznete na www.forwaste.cz.
zlín

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí