zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Darujte víno stylově a ekologicky

29.10.2020
Ekostyl
Firemní ekologie
Darujte víno stylově a ekologicky

Pomalu ale jistě se blíží sezóna Vánoc, ke které neodmyslitelně patří také dárky pro blízké, zaměstnance nebo firemní partnery. Víno patří mezi nejčastěji věnované dárky a zabalit ho by neměla být žádná věda. Víte o možnosti, jak víno zabalit stylově a navíc ekologicky?

Dárkové tašky z netkané textilie

Většina dárkových tašek na víno se vyrábí z papíru nebo speciálně upraveného plastu. Pokud patříte mezi ty spořivější, pravděpodobně si tašky schováváte na další využití. Ne každý ale takto přemýšlí.

Proto na trh přišla společnost Rolsit s něčím, co je stylové a navíc šetrné k přírodě - dárkové tašky na víno z netkané textilie. A proč právě z tohoto materiálu? Netkaná textilie si hravě poradí s vlhkostí. Nestane se vám tak, že by se vám taška rozmočila nebo zvlhla a následně zkroutila.

Zdroj: Rolsit.cz

Výhody látkových tašek na víno

Kromě toho, že jsou tašky odolné vůči vlhkosti a dají se prát, pyšní se i dalšími přednostmi:

  • dlouhá životnost,

  • recyklovatelný materiál,

  • šetrnost k přírodě,

  • vysoká nosnost,

  • promptní dodání,

  • poctivá česká výroba,

  • vysoká kvalita,

  • jedinečný design,

  • a v neposlední řadě je taška s vaším logem permanentní reklama.

Originální design

Že vám tašky z netkané textilie přijdou nudné? Opak je pravdou. Na každou tašku si můžete nechat zhotovit vlastní potisk na míru. Pomocí digitálních technologií nebo vysoce kvalitního sítotisku můžete vdechnout taškám šmrnc a jedinečnost. Vybírat je možné ze široké škály pestrých i méně výrazných barev vzorníku pantone. Záleží čistě na vašem vkusu a preferencích.

Zdroj: Rosit.cz

Kde můžu pořídit dárkové tašky?

Jak jsme již zmiňovali výše v článku, s tímto produktem přišla společnost Rolsit. Jedná se o moravskou firmu, která se zabývá výrobou kvalitních a především ekologických produktových obalů, látkových tašek a nově také na zdravotnických pomůcek - roušky, operační čepice a pláště nebo jednorázové návštěvnické pláště. Navštivte jejich web a prozkoumejte nabídku dárkových tašek na víno z netkané textilie či jiných produktů.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí