zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nové logo PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců pomůže vybrat veřejnost

10.04.2011
Zemědělství
Nové logo PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců pomůže vybrat veřejnost

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců vstupuje do třetí dekády své existence. Ekologické zemědělce z celé České republiky svaz zastřešuje totiž již od roku 1990. Proto v letošním roce vedení svazu připravilo řadu novinek.

V nejbližší době se připravuje změna loga PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců. " Nové logo znamená sjednocení, čitelnost," uvedla Kateřina Nesrstová, manažerka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců. Svůj názor bude moci vyjádřit i veřejnost. Lidé budou pro jeden z návrhů hlasovat pomocí hrášku, který vloží do hlasovací nádoby, na veletrhu Biostyl v Praze. "Všichni hlasující pak mohou napsat své jméno, adresu a mail. V neděli vylosujeme tři výherce," sdělila za PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců Andrea Vizinová. Třetí cenou bude dětská kniha "S biáčkem na ekostatku", druhá cena Biokuchařka a první cena je v podobě dvou vstupenek na Bioakademii 2011. Ta se bude konat v Lednici na jižní Moravě na přelomu června a července.

Ti, kteří se nedostanou ve dnech 8. až 10. dubna na pražské výstaviště, které bude veletrh BioStyl hostit, nemusí zoufat. Svůj názor na nové logo mohou sdělit na stránce facebooku, kterou PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců právě spustil. Zájemci o ekologické zemědělství a bioprodukty se zde budou pravidelně dozvídat novinky. Vedení svazu doufá, že se zde brzy objeví i konstruktivní diskuze nad aktuálními tématy.

Za PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců Sylva Horáková

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
3
4. 2020
3.4.2020 - Seminář, školení
Praha, EA hotel Populus
7
4. 2020
7.4.2020 - Seminář, školení
Praha, Hotel Tristar - Congress
CHEMELEONI s.r.o.
21
4. 2020
21-22.4.2020 - Seminář, školení
Konferenční místnost hotelu A-SPORT
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí