zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Filtrační konvice Brita: čistá voda pro váš domov

04.02.2012
Pitná voda
Filtrační konvice Brita: čistá voda pro váš domov

Pořiďte si domů nekonečnou zásobu čisté, chutné vody a ušetřete!

Filtrační konvice vás zbaví starostí s kupováním balené vody, s chlorovanou nebo tvrdou vodou z kohoutku. Jednoduše a rychle si vyčistíte tolik vody, kolik potřebujete - ve vlastní kuchyni!

Proč čistit vodu doma?

kohoutkováJednoduše - pro lepší chuť a pro zdraví. I když je voda z kohoutku zdravotně nezávadná, může obsahovat větší množství chloru, minerálů (tvrdá voda) nebo dokonce nečistoty a rez ze starých vodovodních trubek. Všechny tyto příměsi zhoršují chuť vody, zkracují životnost domácích spotřebičů a z dlouhodobého pohledu můžou být nevhodné pro zdraví.

Nakupovat balenou vodu znamená nosit desítky těžkých lahví a vyhazovat ročně mnoho kilogramů plastového odpadu, který zatěžuje životní prostředí. Filtrační konvice Brita pro vás vyrobí čistou vodu, kdykoli a kdekoli chcete! Oceníte ji nejen na vaření, přípravu dětské stravy nebo kávy a čaje. Zkuste ji použít i na zalévání pokojových květin, mytí vlasů a čištění pleti. Rozdíl mezi tvrdou a filtrovanou vodou uvidíte okamžitě!

Co umí filtrační konvice?

Princip filtrační konvice Brita je jednoduchý - skládá se ze dvou oddělených částí, mezi kterými je čistící filtr. Voda napuštěná do horní části se během protékání přes filtrační patronu vyčistí od bakterií, organických nečistot, chloru, rzi z trubek i minerálů, které způsobují tvrdost vody. Zhruba za minutu (podle typu a objemu konvice) máte k dispozici čistou vodu, která výborně chutná a ochrání varnou konvici či kávovar před vodním kamenem!

Filtrační patrona vydrží podle vytížení konvice až čtvrt roku používání a pro nové nemusíte nikam jezdit - můžete si je nechat doručit až domů z e-shopu EKOzboží.cz!

Výhody filtrační konvice Brita

britaNěmecká značka Brita je pověstná svou kvalitou a špičkovým provedením konvic. Spolehlivé, odolné konvice Brita vám vydrží po léta a díky modernímu designu se stanou krásným kuchyňským doplňkem!

Na výběr máte hned z několika designových řad - Brita Aluna, Brita Marella či Brita Elemaris. Každá z nich upoutá jinými detaily a barevnými variantami. Konvice mají manuální (kalendářový) nebo elektronický indikátor, který vás upozorní, kdy je potřeba vyměnit filtrační patronu.

Na EKOzboží.cz najdete i akční modely, ke kterým dostanete až tři filtry do začátku zdarma. A když filtry dojdou? Stačí poslat použité patrony zpět do obchodu a za každou z nich dostanete slevu na nákup nové!

Nechte si svou novou filtrační konvici pohodlně poslat domů a zbavte se navždy starostí o čistou vodu!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
26
2. 2019
26.2.2019 - Seminář, školení
Hradec Králové
INISOFT s.r.o.
27
2. 2019
27.2.2019 - Seminář, školení
Olomouc, Comfort Hotel Olomouc Centre
27
2. 2019
27.2.2019 - Seminář, školení
Praha
28
2. 2019
28.2.2019 - Seminář, školení
Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí