zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Green Corridor 2015: Vozidla na CNG se představí ve třech městech ČR

16.10.2015
Ekologická auta
Green Corridor 2015: Vozidla na CNG se představí ve třech městech ČR

Český plynárenský svaz stojí za dalším ročníkem světové roadshow o CNG. Ta proběhne od 19. do 21. října 2015 a vystřídá hned 3 městza: Plzeň, České Budějovice a Domažlice. Jsou připraveny přednášky a diskuze na středních školách, ale také prezentace vozů v odpoledním programu, který je určen pro širokou veřejnost. Připraven je i doprovodný program pro děti a slosování všech řidičů zkušebních jízd o zapůjčení CNG vozu na celý víkend.

Vozidla na stlačený zemní plyn (CNG) se představí ve třech městech ČR. V dopoledním programu budou probíhat na středních školách ve městech přednášky a diskuze o čisté mobilitě, alternativním palivu CNG a jeho budoucnosti v dopravě.V odpoledním programu, který je určen široké veřejnosti, se mohou zájemci osobně seznámit se CNG vozy značek ŠKODA, Volkswagen, Fiat a Opel a v případě zájmu vozy otestovat na krátké testovací trase.

Nebude chybět ani doprovodný program pro děti a slosování všech řidičů zkušebních jízd o zapůjčení CNG vozu na celý víkend. Podmínkou zapůjčení vozu je platný řidičský a občanský průkaz.

Trasa / hodiny pro veřejnost:

  • 19.10. Plzeň (náměstí Republiky, 14 - 17 hod.)
  • 20.10. České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II., 14 - 17 hod.)
  • 21.10. Domažlice (náměstí Míru, 13 - 16 hod.)
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí